Traumastem TAF/TAF Light

Серветка гемостатична стерильна, що розсмоктується

 

Traumastem TAF/TAF Light це високоефективний гемостатична серветка з окисленої целюлози. Traumastem TAF/TAF Light забезпечує швидкий і ефективний місцевий гемостаз, зводить до мінімуму втрати крові та ускладнення періопераційного та післяопераційному періоду, усуває ризик кровотеч, має значну антибактеріальну дію, сприяє прискоренню біохімічних процесів і прискорює процес загоєння.

 

Traumastem TAF/TAF Light унікальний продукт для зупинки капілярних, венозних і незначних артеріальних кровотеч, для зупинки кровотечі в області резекції паренхіматозних органів, м’язів або інших порожнин тіла. Завдяки своїм унікальним якостям таким, як висока еластичність, швидке розсмоктування, хороша клейкість до місць кровотеч, швидкий та ефективний гемостаз, покращуються методи лікування та зменшує витрати. Traumastem TAF/TAF Light абсолютно біосумісний і атравматичний. Він чудово засвоюється організмом і тому не має бути видалений з рани після застосування. Він усуває ризик кровотеч, прискорює процес загоєння.

Traumastem TAF/TAF Light повністю поглинається організмом протягом 48-72 годин (в залежності від рани). Подразнень і ускладнень не викликає.

Показання для застосування:

 

Traumastem TAF/TAF Light призначений для використання в хірургії травного тракту, пластичній хірургії, судинній та торакальній хірургії, нейрохірургії, ортопедії та травматології, гінекології, урології, стоматології та інших хірургічних галузях. Широкий діапазон застосування продукту дозволяє використовувати його в операціях, що здійснюються традиційно або лапароскопічно, в роботизованій хірургії, при виконанні ендоскопічних втручань. Traumastem TAF, TAF Light використовується для зупинки капілярних, венозних та незначних артеріальних кровотеч, а також для запобігання кровотеч в ранньому післяопераційному періоді. Traumastem TAF, TAF Light унікальні продукти для використання у всіх областях, де потрібна зупинка дифузних кровотеч, наприклад при резекції паренхіматозних органів, м'язів або складних анатомічних областях (наприклад, малого тазу) без протипоказань.

 

 

  • Нейрохірургія: Кровотечі при трепанації черепа, ушкодженні твердої мозкової оболонки; кровотеча із спонгіози після трепанації; дуральна кровотеча після екстирпації пухлини; кровотеча з паренхіми мозку. В залежності від типу нейрохірургічного втручання, досвіду та звички хірурга, гемостатичний ретикулум можна вилучити після того, як кровотечу зупинено.
  • Торакальна / судинна хірургія: При кровотечах, які можуть статися під час процедури з використанням штучного кровообігу; під час розділення спайок перикарда або спайок плеври; при перикардіотомії; кровотечах з шовних каналів при анастомозах судин в торакальній хірургії; кровотечах з паренхіми легенів після травми або резекції; при лікування кровотеч зумовлених пухлиною; кровотеч епікарда після відділення спайок навколо серця.
  • Пластична хірургія: При косметичних операціях, при складних реконструктивних операціях; при лікуванні опіків, кровотечі донорів з місця видалення трансплантату; кровотечі із спонгіози; оральні кровотечі з слизової оболонки; після резекції пухлин; зупинка ексудації і сприяння загоєнню.
  • Урологічні операції: Для лікування кровотеч зумовлених пухлинами; втручання на паренхіматозних органах; простатектомії.
  • Хірургія м'яких тканин: Резекція печінки; холецистектомія, хірургічне лікування розриві печінки (як допоміжний захід); біопсія печінки; проктологія; видален ня спайок, розрив капсули селезінки; хірургія щитовидної залози; зупинка ексудації рани; сприяння загоюванню.
  • Гінекологічні операції: Кровотечі з матки і шийки матки під час оперативних втручань (конізація); адгезіоліз спайок в малому тазу і в дугласовому просторі; кровотеча зумовлена пухлинами; гістеректомія; після видалення раку шийки матки; місля видалення міоми.
  • Стоматологія: Лікування кровотечі при видаленні зубів; щелепно-лицева хірургія; операції синусліфтінга (особливо маніпуляції на мембран Schneiderian).

 

 

Протипоказання: Зупинка артеріальних кровотеч!