TRAUMASTEM BIODRESS H-GEL

Унікальна гелева пов'язка з антибактеріальним ефектом

Traumastem Biodress H-Gel - стерильний медичний гель, що використовується для лікування гострих і хронічних ран, сухих і ексудуючих дефектів, незагойних або інших місцевих ран.

 

Завдяки унікальній комбінації гіалуронової кислоти та окисленої целюлози, H-Gel забезпечує створення ідеального середовища для загоєння гострих і хронічних ран і, таким чином, прискорює регенерацію тканин.

 

Traumastem Biodress Н-Gel має значну зволожуючу, знеболювальну, протизапальну і регенеруючу дію.

  • Зволожуючий ефект Traumastem Biodress H-Gel обумовлений здатністю     гіалуронової кислоти зв’язувати воду і, таким чином, сприяти досконалому зволоженню рани. Оптимальне вологе мікросередовище в рані допомагає поділу клітин, забезпечує транспортування поживних речовин, забезпечує обмін речовин в шкірі та пригнічує дію шкідливих навколишніх факторів на шкіру.
  • Traumastem Biodress H-Gel має знеболюючу та заспокійливу дію на рану та прилеглі тканини, допомагає загоєнню тканини без рубців і має відмінну антиадгезивну дію.
  • Доведена протимікробна дія Traumastem Biodress H-Gel значною мірою бере участь у зменшенні запальних процесів.
  • Оскільки це поєднання природних для організму речовин, Traumastem Biodress Н-Gel добре переноситься і його застосування не викликає ніяких алергічних реакцій.

 

Оптимальним середовищем для загоєння ран є міжкліткова рідина. H-Gel утримує велику кількість міжкліткової рідини, що створює оптимальний вологий мікроклімат для прискорення поділення клітин, транспорту поживних речовин, посилення метаболізму в шкірі та захисту від агресивних факторів навколишнього середовища. H-Gel також має антибактеріальну дію і сприяє скороченню запальних процесів. Його неперевершений антиадгезивний ефект прискорює грануляцію та епителізацію рани, таким чином запобігаючи утворенню рубців.

 

Важливі особливості H-Gel

 • ідеальна зволожуюча здатність

 • забезпечує оптимальний мікроклімат в рані

 • знеболюючий та заспокійливий ефект

 • антибактеріальна дія • не викликає будь-яких несприятливих алергічних реакцій в організмі

 

Застосування: Обробіть рану за стандартною сестринською процедурою. Виконайте санацію рани (промийте рану і, якщо необхідно, застосуйте компрес та обробіть ділянку навколо рани нейтральним кремом або пастою). Нанесіть рекомендовану кількість (0,5 см) Traumastem Biodress H-Gel на рану, накрийте відповідною за розміром неадгезивною пов'язкою і зафіксуйте гідрофільним бинтом. Ми рекомендуємо змінювати пов'язку 1раз на 12–24 години або згідно з рекомендаціями лікаря. Traumastem Biodress H-Gel може використовуватись довгостроково. Traumastem Biodress H-Gel рекомендований для лікарень, амбулаторій и для застосування в домашніх умовах.

 

Показання: Виразки нижніх кінцівок, пролежні, діабетична стопа, незагойні шкірні та підшкірні рани,

незагойні післяопераційні рани, гострі рани, садна, и т.п. Рани зі струпом, рани з фібриновим покриттям з

малою кількістю виділень і сухі рани.

Протипоказання: Traumastem Biodress H-Gel не підходить для некротичних та сильно інфікованих ран.

 

Склад: Гідроген-кальцієва сіль окисленої целюлози 1 %, Натрієва сіль гіалуронової кислоти 1 %, Спирт

етиловий 5 %, Вода дистильована 93 %