Traumastem FAM OсW

Стерильний нетканий гемостатик, що розсмоктується

 

Traumastem FAM OcW являє собою стерильний волокнистий гемостатичний медичний вироб, що розсмоктується, родини гемостатиків Traumastem, які виробляє компанія «Bioster» протягом декількох десятиліть. Він виготовлен з чистої натуральної бавовни за допомогою технології контрольованого окислення.

Гемостатик має білий або жовтуватий колір з виразним запахом. Будь-яка зміна кольору, яка може виникнути з плином часу, не впливає на його продуктивність або функції. Traumastem FAM OcW забезпечує швидкий і ефективний місцевий гемостаз, як правило, протягом 2 хвилин, однак, час, необхідний для досягнення гемостазу залежить від типу операції та інтенсивності кровотечі. Дослідження in vitro, в ході яких досліджували дію окисленої целюлози на шкірні фібробласти, показали, що окислена целюлоза призводить до прямої стимуляції проліферації

фібробластів і значно збільшує їх метаболічну активність. Висока здатність до абсорбції та велика питома поверхня окисленої натуральної целюлози (бавовни) значним чином сприяє процесу гемостазу. Після контакту з кров’ю окислена целюлоза перетворюється на адгезивний гель, який захищає тромбоцити від вимивання з рани, тим самим прискорюючи зупинку кровотечі. Продукт зводить до мінімуму втрати крові та ускладнення під час періопераційного та раннього післяопераційного періоду, має значну антимікробну дію, допомагає прискорювати біохімічні процеси і підтримує процес загоєння. Це атравматичний матеріал, який на 100 % розсмоктується в організмі протягом 6-8 днів після застосування та не викликає будь-яких побічних ефектів. Здатність продукту до абсорбції залежить від декількох факторів, зокрема, кількості застосовуваного продукту, рівня просоченості кров’ю та характеру тканини. Залишки продукту не викликають жодних несприятливих пізніх подразнень у місці застосування. Якщо Traumastem FAM OcW застосовується для досягнення гемостазу поблизу, всередині або навколо отвору кісток, площин, обмежених кістками, спинного мозку або зорового нерва або хіазми, його необхідно завжди видаляти після досягнення гемостазу. Traumastem FAM OcW не проявляє антимікробної дії in vitro щодо вказаних нижче мікроорганізмів (протестованих згідно Фармакопеї США, гл. 51), водночас відповідає вимогам бактерицидної дії in vitro на всі протестовані мікроорганізми: Staphylococcus epidermidis (MRSE), Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus (MRSA), Escherichia coli, Proteus vulgaris, Enterococcus faecalis (VRE), Bacteroides fragilis, Clostridium perfringens, Klebsiella pneumoniae, Candida albicans, Aspergillus brasiliensis. Показання: Traumastem FAM OcW представляє собою унікальну форму гемостатика — окисленої 100 % бавовни, яка може бути використана для лікування, що потребує застосування тампонади або заповнення порожнини після видалення частини або цілого органа. Його можна застосовувати на всіх поверхнях, він добре підходить для застосування у важкодоступних місцях, після резекції пухлини або тонзилектомії. Протипоказання: важкі венозні або артеріальні кровотечі. Незважаючи на очевидну антибактеріальну дію, Traumastem FAM Strata не призначений для застосування в якості заміни будь-якого терапевтичного або профілактичного антимікробних методів лікування.

Склад: 100% окислена целюлоза