Traumastem Biodress Disinfect

Біоактивна стерильна пов’язка, що розсмоктується та неклейка високоабсорбуюча накладка

Traumastem Biodress Disinfect є унікальноюспеціально розробленоюпов’язкою для початкового лікування інфікованих ран. Traumastem Biodress Disinfect складається з біоактивної пов’язки, що розсмоктується Traumastem Biodress та високо абсорбуючої накладки з хлоргексидином. Накладка містить хлоргексидин (0.2 – 0.5 %) – антибактеріальна речовина, яка істотно зменшує бактеріальне навантаження, а біоактивна пов’язка з окисленої целюлози - стимулює процес загоєння рани.

 

Хлоргексидин – хімічний антисептичний засіб до широкого спектру гармпозитивних і грамнегативних бактерій. Комбінація антимікробної і біоактивної пов’язки зменшує мікробне навантаження, підтримує очищення дна ранти та починає і прискорює процеси грануляції та епітелізації. Крім того, Traumastem Biodress Disinfectзменшує неприємний запах від рани і тим самим підвищує якість життя пацієнтів ще до загоєння рани. Завдяки гемостатичній активності Traumastem Biodress Disinfect застосовується для зупинки кровотеч з гострих та хронічних ран. Traumastem Biodress Disinfect забезпечує швидкий та ефективний місцевий гемостаз, як правило за 1-2 хвилини. Інша, дуже важлива особливість Traumastem Biodress Disinfect це здатність зв’язувати воду, яка забезпечує сприятливий вологий мікроклімат в рані. Коли з’являється ексудат гідроген-кальцієва сіль окисленої целюлози пов’язує катіони шляхом іонного обміну і тим самим допомагає зменшити втрати іонів з рани.

 

Біологічно активні частинки пов’язки (склад гідроген-кальцієва сіль окисленої целюлози) повністю розсмоктується і поглинаються протягом 1-4 днів після застосування, в залежності від кількості виділень та застосованих пов’язок. Застосування пов’язки дуже просте і не травматичне для пацієнта, навіть при зміні пов’язки. Traumastem Biodress Comfort добре переноситься організмом, є гіпоалергенним і не викликає небажаних імунних реакцій. Ніяких побічних ефектів не було зафіксовано після його застосування.

 

Traumastem Biodress Disinfect значно знижує мікробне навантаження, прискорює процес загоєння інфікованих ран, робить процес лікування простішим і комфортно піклується про загоєння.

 

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ:

 

Traumastem Biodress Disinfect призначений для лікування інфікованих, ран з виділеннями, болючих ран та ран, що не показують ознак загоєння або загоюються повільно.

 

Протипоказання: не підходить для застосування на некротичних ранах.

Склад: Гідроген-кальцієва сіль окисленої целюлози 10 x 10 см (100 % діючої речовини) і високоабсорбуюча пов’язка з хлоргексидином 0,2 – 0,5%, розміром 16 x 16 см.