Traumastem Biodress Comfort

Біоактивна стерильна пов’язка, що розсмоктується та неклейка високо абсорбуюча накладка.

Traumastem Biodress Comfortце інноваційна форма біоактивної пов’язок, що розсмоктуються Traumastem Biodress, яка пропонує унікальний комфорт у лікуванні ран, що погано загоюються. Traumastem Biodress Comfort складається з біоактивної пов’язки, що розсмоктується Traumastem Biodress та спеціальної високо абсорбуючої накладки.

Traumastem Biodress Comfort це поєднання високоабсорбуючої накладки, та стерильної біоактивної пов’язки, що розсмоктується, зробленої на основі окисленої целюлози. Пов’язка призначена для лікування гострих та хронічних, а також ран, що погано загоюються. Traumastem Biodress Comfort значно прискорює метаболічні та біохімічні процеси в рані і активує пошкоджені тканини завдяки здатності інгібувати матрикснийметалопротеіназ, для активації фібробластів і збільшенні кількості факторів росту. Завдяки цьому створюються умови, що стимулюють процес загоєння. Traumastem Biodress Comfort очищає і відновлює основу рани і прискорює процеси грануляції та епітелізації. Крім того, завдяки значним знеболюючим ефектам він зменшуєінтенсивність болю від рани вже після першого тижня застосування та підвищує якісь життя пацієнтів ще до моменту повного загоєння рани. Traumastem Biodress Comfort має значну бактерицидну та бактеріостатичну дію відносно широкого спектру грампозитивних та грамнегативних бактерій. Завдяки гемостатичним властивостям Traumastem Biodress Comfort є можливість зупинити кровотечі з гострих та хронічних ран. Traumastem Biodress Comfort забезпечує швидкий і ефективний місцевий гемостаз зазвичай за 1-2 хвилини, в залежності від інтенсивності кровотечі. Інша дуже важлива особливість Traumastem Biodress Comfort – здатність зв’язувати воду, що забезпечує сприятливий вологий мікроклімат в рані. Коли з’являється ексудат гідроген-кальцієва сіль окисленої целюлози пов’язує катіони шляхом іонного обміну і тим самим допомагає зменшити втрати іонів з рани.

 

Біологічно активні частинки пов’язки (склад гідроген-кальцієва сіль окисленої целюлози)повністю розсмоктується і поглинаються протягом 1-4 днів після застосування, в залежності від кількості виділень та застосованих пов’язок. Застосування пов’язки дуже просте і не травматичне для пацієнта навіть при зміні пов’язки. Traumastem Biodress Comfort добре переноситься організмом, є гіпоалергенним і не викликає небажаних імунних реакцій. Ніяких побічних ефектів не було зафіксовано після його застосування.

 

Traumastem Biodress Comfort значно прискорює всі етапи лікування ран, робить лікування простішим і забезпечує ефективний і комфортний догляд за ранами, що погано загоюються.

 

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ:

 

Лікування ранзі струпом, рани з малою, середньою та великою кількістю виділень, рани, що не показують ознак загоєння, хронічні рани, пролежні, діабетичні виразки, рани загоєнняв яких відбувається вторинним натягом, болючі рани, незначні кровотечі і травми.

 

Протипоказання: не підходить для лікування некротичних ран.

 

Склад: Гідроген-кальцієва сіль окисленої целюлози 10 x 10 см (100 % діючої речовини) і високо абсорбуюча накладка 16 x 16 см.