Хірургічні сітки Chirmax

Сітки стали стандартом для лікування гриж черевної стінки. Хірургічна сітка являє собою стерильний тканий матеріал, призначений для постійної імплантації всередині тіла шляхом відкритих або лапароскопічних операцій.

 

Широкий асортимент сітчастих імплантатів виконує два основних завдання:

1) стабілізація і зміцнення дефектів м'яких тканин,

2) запобігає випадінню внутрішніх органів через існуючі дефекти.

 

При застосуванні з метою відновлення анатомічних структур, сітка служить для механічного зміцнення ослабленої зони і сприяє довгостроковій стабільності, діючи в якості каркасу для зростання нової тканини. Найчастіше сітки використовуються при пролапсі тазових органів, стресовому нетриманні сечі і грижах черевної стінки.

Capromesh Meshes (Капромеш Сітки)

Частково розсмоктуються

Стерильна композитна сітка, що частково розсмоктується, виготовляється з двох компонентів:

такого, що розсмоктується та не розсмоктується.

 

Сітка типу Capromesh складається з сегментного кополімеру гліколіду та ε-капролактону, що розсмоктуються, а також, поліпропіленового моноволокна, що не розсмоктується. Після розсмоктування резорбовуваної частини в тілі пацієнта залишається лише поліпропіленова сітка.

 

Структура та розмір цієї сітки, що залишається, оптимально підібрані таким чином, щоб рівень фізіологічного навантаження на стінку черевної порожнини був мінімальним.

 

Основною перевагою застосування цього типу сіток є те, що на початку періоду імплантації Capromesh має таку ж щільність і міцнисть, як і пропіленові. З плином часу відбувається формування власного фіброзного каркасу на основі сітки і, одночасно, розсмоктування кополімеру гліколіду та ε-капролактону. У підсумку, ми отримуємо зміцнення пошкоджених структур за рахунок сітки і мінімальну кількість матеріалу, що залишається в тілі пацієнта.

 

Показання: Застосування сітки типу Capromesh показано при оперативному лікуванні фасціальних дефектів, особливо гриж, слабкості стінки черевної порожнини, для лікування яких потрібна довгострокова підтримка тканин або зміцнення ушкоджених структур.

Кат. №

PC 0611

PC 1015

PC 1515

PC 3030

Розмір

6 cm x 11 cm

10 cm x 15 cm

15 cm x 15 cm

30 cm x 30 cm

Chiralen Meshes (Хірален Сітки)

Не розсмоктуються

Стерильні хірургічні незабарвлені сітки з поліпропілену. Сітки типу Chiralen випускаються різних розмірів. Характеризуються високою міцністю та гнучкістю.

 

Сітки Chiralen мають питому вагу близько 125 г/м2. Випускається варіант сітки, що має питому вагу близько 55 г/м2 - Chiralen mesh light.

 

Основною перевагою застосування цього типу сіток є надзвичайна міцність і гнучкість поліпропілену. Спеціальне плетіння сітки дозволяє вирізати заплату будь-якої форми і розміру звичайними хірургічними ножицями без ризику розпушування країв сітки.

 

Показання: Застосування сіток типу Chiralen показано при оперативному лікуванні фасціальних дефектів, особливо гриж, що потребують зміцнення пошкоджених структур.

 

Chiralen meshes

Chiralen meshes light

Кат. №

Розмір

PM 0611

PM 0715

PM 1015

PM 0151

PM 0303

6 cm x 11 cm

7,6 cm x 15 cm

10 cm x 15 cm

15 cm x 15 cm

30 cm x 30 cm

Кат. №

Розмір

PL 0611

PL 1515

PL 1530

PL 3030

6 cm x 11 cm

15 cm x 15 cm

15 cm x 30 cm

30 cm x 30 cm