Traumastem Biodress

Унікальна натуральна пов’язка для лікування гострих та хронічних ран

 

Traumastem Biodress є першою в світі пов’язкою виготовленою з окисленої целюлози, що призначена для лікування гострих та хронічних ран. Traumastem Biodress значно прискорює загоєння особливо грануляцію та епітелізацію рани, значно зменшує інтенсивність болю рани, інактивує матриксних металопротеіназ, має антибактеріальну дію, створює сприятливий вологий мікроклімат в рані і сприяє стабілізації внутрішнього середовища.

 

Завдяки своїм унікальним якостям Traumastem Biodress застосовують в лікуванні ран з малою, середньою та великою кількістю виділень, а також для лікування інфікованих

Детальніше

Traumastem Biodress Comfort

Біоактивна стерильна пов’язка, що розсмоктується та неклейка високо абсорбуюча накладка.

 

Traumastem Biodress Comfort - це інноваційна форма біоактивної пов’язок, що розсмоктуються Traumastem Biodress, яка пропонує унікальний комфорт у лікуванні ран, що погано загоюються. Traumastem Biodress Comfort складається з біоактивної пов’язки, що розсмоктується Traumastem Biodress та спеціальної високо абсорбуючої накладки.

Traumastem Biodress Comfort це поєднання високоабсорбуючої накладки, та стерильної біоактивної пов’язки, що розсмоктується, зробленої на основі окисленої целюлози. Пов’язка призначена для лікування гострих та хронічних, а також ран, що погано загоюються. Traumastem Biodress Comfort значно прискорює метаболічні та біохімічні процеси в рані і активує пошкоджені тканини завдяки здатності інгібувати матриксний металопротеіназ, для активації фібробластів і збільшенні кількості факторів росту. Завдяки цьому створюються умови, що стимулюють процес загоєння. Traumastem Biodress Comfort очищає і відновлює основу рани і прискорює процеси грануляції та епітелізації. Крім того, завдяки значним знеболюючим ефектам він зменшуєінтенсивність болю від рани вже після першого тижня застосування та підвищує якісь ...

Детальніше

Traumastem Biodress Disinfect

Біоактивна стерильна пов’язка, що розсмоктується та неклейка високоабсорбуюча накладка.

 

Traumastem Biodress Disinfect є унікальноюспеціально розробленоюпов’язкою для початкового лікування інфікованих ран. Traumastem Biodress Disinfect складається з біоактивної пов’язки, що розсмоктується Traumastem Biodress та високо абсорбуючої накладки з хлоргексидином. Накладка містить хлоргексидин (0.2 – 0.5 %) – антибактеріальна речовина, яка істотно зменшує бактеріальне навантаження, а біоактивна пов’язка з окисленої целюлози - стимулює процес загоєння рани.

 

Хлоргексидин – хімічний антисептичний засіб до широкого спектру гармпозитивних і грамнегативних бактерій. Комбінація антимікробної і біоактивної пов’язки зменшує мікробне навантаження, підтримує очищення дна ранти та починає і прискорює процеси грануляції та епітелізації. Крім того, Traumastem Biodress Disinfect зменшує неприємний запах від рани і тим самим підвищує якість життя пацієнтів ще до загоєння рани. Завдяки гемостатичній активності Traumastem Biodress Disinfect застосовується для зупинки кровотеч з гострих та хронічних ран. Traumastem Biodress Disinfect забезпечує швидкий та ефективний місцевий гемостаз, як правило

Детальніше

Traumastem Biodress H-GEL

Унікальна гелева пов'язка з антибактеріальним ефектом

Traumastem Biodress H-Gel - стерильний медичний гель, що використовується для лікування гострих і хронічних ран, сухих і ексудуючих дефектів, незагойних або інших місцевих ран.

 

Завдяки унікальній комбінації гіалуронової кислоти та окисленої целюлози, H-Gel забезпечує створення ідеального середовища для загоєння гострих і хронічних ран і, таким чином, прискорює регенерацію тканин.

 

Traumastem Biodress Н-Gel має значну зволожуючу, знеболювальну, протизапальну і регенеруючу

Детальніше

Швидкий перехід:

Traumastem Biodress

Traumastem  Biodress Comfort

Traumastem Biodres Disinfect

Traumastem H-GEL