Traumastem TAF/TAF Light

Серветка гемостатична стерильна, що розсмоктується

 

Traumastem TAF/TAF Light це високоефективний гемостатична серветка з окисленої целюлози. Traumastem TAF/TAF Light забезпечує швидкий і ефективний місцевий гемостаз, зводить до мінімуму втрати крові та ускладнення періопераційного та післяопераційному періоду, усуває ризик кровотеч, має значну антибактеріальну дію, сприяє прискоренню біохімічних процесів і прискорює процес загоєння.

Показання для застосування:

 

Traumastem TAF/TAF Light призначений для використання в хірургії травного тракту, пластичній хірургії, судинній та торакальній хірургії, нейрохірургії, ортопедії та

травматології, гінекології, урології, стоматології та інших хірургічних галузях. Широкий діапазон застосування продукту дозволяє використовувати його в операціях, що здійснюються традиційно або лапароскопічно, в роботизованій хірургії, при  виконанні ендоскопічних втручань. Traumastem TAF, TAF Light використовується для зупинки капілярних, венозних та незначних артеріальних кровотеч, а також для запобігання кровотеч в ранньому післяопераційному періоді. Traumastem TAF, TAF Light унікальні продукти для використання у всіх областях, де потрібна зупинка дифузних кровотеч, наприклад при резекції паренхіматозних органів, м'язів або складних анатомічних областях (наприклад, малого тазу) без протипоказань...

Детальніше

Traumastem P

Порошок гемостатичний, стерильний

 

Traumastem P - це порошок гемостатичний, стерильний, що розсмоктується широко застосовується у амбулаторній та клінічній практиці та у всіх областях хірургії для зупинки капілярних та незначних венозних кровотеч. Traumastem P підходить для зупинки кровотеч з незначних поверхневих ран,  подряпин, невеликих порізів і рваних ран, отриманих вдома, під час занять спортом і т.д.

 

 • Traumastem P значно прискорює процеси загоєння і має антибактеріальні властивості
 • Він повністю розсмоктується і не повинен бути видалений з рани, щоб звести до мінімуму ризик повторних кровотеч
 • Дуже добре переноситься організмом
 • Не викликає подразнень, гіпоалергенний, не викликає небажаних імунних реакцій в організмі.
 • Швидко розсмоктується і розкладається
 • Гемостаз досягається протягом 2 хвилин після нанесення
 • Широкий спектр застосування дозволяє використовувати його в амбулаторній та клінічній практиціі у всіх областях хірургії.
 • Traumastem P підходить для зупинки кровотеч в області резекції паренхіматозних органів...

Детальніше

Traumastem New Dent

Стерильний гемостатичний тампон кубічнї форми, що розсмоктується

 

Traumastem NEW Dent - стерильний матеріал, що розсмоктується з групи Traumastem гемостатики, які виробляються компанією Bioster протягом декількох десятиліть. Він виготовлений з чистої натуральної бавовни за допомогою технології контрольованого окислення. Traumastem NEW Dent - стерильний гемостатичний зубний тампон, призначений для зупинки капілярної кровотечі після екстракції зуба. Дослідження Traumastem in vitro показали, що окислена целюлоза призводить до прямої стимуляції проліферації фібробластів і значно збільшує їх метаболічну активність. Висока адсорбція і велика питома поверхня окисленої натуральної целюлози (бавовни) вносять значний вклад в процес гемостазу.

Детальніше

Traumastem S Dry

Аерозоль гемостатичний, що розсмоктується

Traumastem S Dry - гемостатичний аерозоль, що використовується для зупинки кровотечі з незначних поверхневих ран, подряпин, невеликих порізів і рваних ран, отриманих під час занять спортом, вдома або на роботі. Це незамінна річ вдома або в подорожі в аптечці першої допомоги.

 

 • Зупиняє кровотечу через 2 хвилини після нанесення
 • Прискорює біологічні процеси загоєння і має антибактеріальну дію
 • Він повністю розсмоктується і не має бути видалений з рани, щоб мінімізувати ризик повторної кровотечі
 • Дуже добре переноситься організмом
 • Не викликає подразнень, гіпоалергенний, не викликає жодних імунних реакцій
 • Широко застосовується у лікуванні ран отриманихпід час спортивних заходів, вдома або на роботі
 • Зручна упаковка забезпечує просте і швидке застосування
 • Призначений тільки для зовнішнього застосування
 • Побічні ефекти відсутні...

Детальніше

Traumastem FAM STRATA

Стерильний нетканий гемостатик, що розсмоктується

 

Traumastem FAM Strata стерильний волокнистий гемостатичний матеріал, що розсмоктується. Оскільки FAM Strata має досить міцну структуру, при застосуванні його можна пришивати або вирізати. Неткана форма продукту дозволяє його легко розділяти на необхідну для застосування кількість та легко розмістити гемостатик у важкодоступному місці. Traumastem FAM Strata забезпечує швидкий і ефективний місцевий гемостаз, як правило, протягом 2 хвилин, однак, час, необхідний для досягнення гемостазу залежить від типу операції та інтенсивності кровотечі. Дослідження in vitro, в ході яких досліджували дію окисленої целюлози на шкірні фібробласти, показали, що окислена целюлоза призводить до прямої стимуляції проліферації фібробластів і значно збільшує їх метаболічну активність. Висока здатність до абсорбції та велика питома поверхня окисленої натуральної целюлози (бавовни) значним чином сприяє процесу гемостазу.

Детальніше

Traumastem FAM TRIUM

Стерильний нетканий гемостатик, що розсмоктується

Traumastem FAM Trium являє собою стерильний волокнистий гемостатичний медичний вироб, що розсмоктується, родини гемостатиків Traumastem, які виробляє компанія «Bioster» протягом декількох десятиліть. Він виготовлен з чистої натуральної бавовни за допомогою технології контрольованого окислення.

Оскільки FAM Trium має досить міцну структуру, при застосуванні його можна пришивати або вирізати. Неткана форма продукту дозволяє його легко розділяти на необхідну для застосування кількість та легко розмістити гемостатик у важкодоступному місці. Traumastem FAM Trium забезпечує швидкий і ефективний

місцевий гемостаз, як правило, протягом 2 хвилин, однак, час, необхідний для досягнення гемостазу залежить від типу операції та інтенсивності кровотечі. Дослідження in vitro, в ході яких досліджували дію окисленої целюлози на шкірні фібробласти, показали, що окислена целюлоза призводить до прямої стимуляції

проліферації фібробластів і значно збільшує їх метаболічну активність. Висока

Детальніше

Traumastem FAM OсW

Стерильний нетканий гемостатик, що розсмоктується

 

Traumastem FAM OcW являє собою стерильний волокнистий гемостатичний медичний вироб, що розсмоктується, родини гемостатиків Traumastem, які виробляє компанія «Bioster» протягом декількох десятиліть. Він виготовлен з чистої натуральної бавовни за допомогою технології контрольованого окислення.

Гемостатик має білий або жовтуватий колір з виразним запахом. Будь-яка зміна кольору, яка може виникнути з плином часу, не впливає на його продуктивність або функції. Traumastem FAM OcW забезпечує швидкий і ефективний місцевий гемостаз, як правило, протягом 2 хвилин, однак, час, необхідний для досягнення гемостазу залежить від типу операції та інтенсивності кровотечі. Дослідження in vitro, в ході яких досліджували дію окисленої целюлози на шкірні фібробласти, показали, що окислена целюлоза призводить до прямої стимуляції проліферації

Детальніше

Швидкий перехід:

Traumastem TAF/TAF Light

Traumastem P

Traumastem New Dent

Traumastem S Dry

Traumastem FAM STRATA

Traumastem FAM TRIUM

Traumastem FAM OcW